Polityka prywatności

Poniżej zawarte są szczegółowe informacje dotyczące polityki prywatności Rozbierz-mnie czat odnośnie rozporządzania darnymi dostarczanymi za pośrednictwem tej witryny. Regulamin ten zawiera informację na temat tego jakie dane i w jakim zakresie są nas przechowywane i przetwarzane.

Przetwarzanie danych

Dane gromadzone w trakcie rejestracji w serwisie, używane są wyłącznie do dostepu do niego. Po rejestracji użytkownika, przechowywać będzie pseudonim, hasło, adres e-mail oraz adres IP osoby rejestrującej się jak również, w przypadku systemów płatniczych, danych takich jak telefon czy numer rachunku bankowego. Przechowywane będą także numery telefonów użytkowników, którzy wyrazili chęć otrzymania darmowego okresu testowego w serwisie i wysłali w tym celu sms. Dane te przechowywane są aby zapobiegać wyłudzaniu kolejnych darmowych okresów testowych (przyp. Użytkownikowi przysługuje wyłącznie jeden okres testowy). Wszelkie dane zgromadzone przez nasz serwis nigdy nie zostaną ujawnione osobom trzecim.

Usunięcie konta użytkownika

Użytkownikowi przysługuje możliwość usunięcia konta z serwisu, wówczas wszelkie dane osobowe poza numerem telefonu również zostaną usunięte i nie będą dłużej przez nas przechowywane. Numer telefonu zostanie zachowany na wypadek prób założenia kolejnych kont i uzyskania dostępu do kont testowych.

Ujawnianie informacji osobom trzecim

Nie przekazujemy danych osobowych użytkowników osobom trzecim za wyjątkiem systemów płatniczych dostępnych na naszej platformie. Użytkownik dokonujący wpłaty za pomocą jednej z wybranych metod płatniczych ma świadomość, że dane podane przy dokonywaniu transakcji mogą być przechowywane przez operatora transakcji. Należy się wówczas zapoznać z Polityką Prywatności danego operatora płatniczego.

Cookies

Nasza platforma sex czat wykorzystuje cookies. Są one używane do funkcji zarządzania stanem posiadanych monet oraz w celach bezpieczeństwa.

Newsletter

Aby otrzymywać newsletter z bieżącymi promocjami, należy podać i potwierdzić własny adres e-mail

Czat Systemu

Nasz system przechowuje przez pół roku informację kiedy i jaki użytkownik odwiedził nasz serwis. Nie są przechowywane natomiast rozmowy dokonywane w ramach sex czat.


Witamy na www.rozbierz-mnie.pl ! Zapraszamy do wejścia na

sex czat

i zabawy z naszymi dziewczynami. Przeżyjesz tutaj wiele niesamowitych przygód o których skrycie marzyłeś.

Sex kamerki

to doskonała forma erotycznej rozrywki. Setki dziewczyn chcą abyś je rozebrał, możesz także wydawać im dowolne polecenia i przeżyć wspaniały live sex czyli sex na żywo. Nasz

sex chat

to gwarancja jakości dźwięku i obrazu. Udostępniamy seks czat i seks kamerki w jakości SD, HD jak również w 3D.

Jesteśmy numerem 1 na rynki sex video chat w Polsce. Czat erotyczny rozbierz-mnie.pl to najnowsza technologia porno czat i najgorętsze modelki tzw. sexy cam girls. Tylko u nas odkryjesz czym jest prawdziwy wirtualny

sex

. Gwarantujemy Ci, że nasz czat z kamerkami to wielka przyjemność i zarazem pełna anonimowość. Jesteśmy polskim seks czat który wprowadził na rynek dildo control czyli zdalne sterowani wibratorem :) Zabawa z naszymi laskami na czacie to prawdziwa frajda. Wypróbuj seks czat za darmo, zarejestruj się i otrzymaj darmowe 5 minut na start.